Страницы: 1
Відповісти
RSS
Грим флуоресцентный (6 цветов)
 

[url=/product/grim_fluorestsentnyy_6_tsvetov/]Грим флуоресцентный (6 цветов)[/url]

Грим флуоресцентный (6 цветов)
 
Доброго дня! Замовляла на цьому сайті флюоресцентний грим. Спочатку все дуже подобалося: моментально отримала смс-підтвердження про замовлення, потім передзвонила люб'язна менеджер, щоб узгодити умови оплати-доставки. Коли я оплатила товар і зателефонувала, щоб повідомити про це, мені пообіцяли того ж дня надіслати товар Новою Поштою. І справді, до вечора я отримала смс для відстеження посилки, а вже наступного дня- повідомлення про те, що замовлення вже чекає на мене на пошті. За люб'язність і оперативність- великий плюс. Але!.. На Новій Пошті мене чекав сюрприз: за доставку Київ-Рівне я повинна була сплатити 42 грн! І все тому, що грим був упакований у непропорційно велику картонну коробку, а вартість послуг НП залежить від габаритів посилки. Замовляючи грим за 40грн, я ще готова була платити за доставку 30грн, але ж не 42 (у буквальному сенсі, за повітря)!.. Я розумію, що інтернет-магазин зацікавлений у тому, щоб його клієнти отримували товар у брендованій упаковці, але навіщо брендувати негатив? Як на мене, куди корисніше для лояльності аудиторії лишити приємний"післясмак" після покупки) Мені це вже ніякої ролі не зіграє, але врахуйте, будь ласка, цей нюанс на майбутнє.
Страницы: 1
Відповісти
Читают тему (гостей: 1)
Форма відповідей
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Ничего не найдено