4party Магазин 4party — Все для праздника. Товароы для праздника и тематических вечеринок. Быстрая доставка, гарантия качества.
проспект 40-летия Октября (Голосеевский) 126, корпус 1 (044) 384-33-84 Украина Киев
(093) 662-77-94

(067) 350-55-33

(050) 135-51-29

(044) 384-33-84

254638 клієнтів купили товари

Крамниці

Графік

Телефони
Все для свята »Гарантії

Гарантії


Турбуючись про своїх клієнтів та поважаючи потребу в отриманні Вами якісного товару, магазин дотримується в роботі наступних правил повернення та обміну придбаних у нас товарів.

Умови повернення та обміну товарів

Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів", протягом 14 днів, не враховуючи день продажу, споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, отримавши при цьому повернення коштів у повному обсязі або аналогічний товар, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Покупець має право повернути товар, куплений у нашому магазині у строк до 14 днів з моменту купівлі, отримавши при цьому рівнозначну заміну або повернення коштів, при виконанні однієї з наступних умов:


При цьому діють такі правила приймання та повернення товарів:

  1. Клієнт зобов'язаний перевірити правильність комплектації замовлення та цілісність товарів у момент отримання замовлення;
  2. Повернення та обмін товарів відбувається лише в офісі Інтернет-магазину, або у роздрібному магазині мережі "Все для свята", куди клієнт самостійно привозить товар;
  3. У момент повернення або обміну товарів, клієнт повинен мати при собі касовий чек (накладну, замовлення покупця) на товари, отримані разом із замовленням;
  4. Якщо покупець хоче повернути або обміняти куплений у магазині товар, співробітники магазину повинні бути попереджені про це у телефонному режимі не менше, ніж за 2 години до приїзду клієнта;
  5. Повернення та обмін товарів відбувається виключно в робочий час по буднях (з 10:00 до 18:00), або у заздалегідь узгоджений час та день.

Повернення товарів для мешканців інших міст України:

Товари відправлені в інші міста України, повертаються перевізником Нова пошта:

Важливо! Магазин 4party.ua не надає гарантії на товар, що продається. Товар не підлягає сервісному обслуговуванню. Після закінчення 14 днів з моменту покупки, претензії за якістю, комплектацією, зовнішнім виглядом або характеристиками товару не приймаються!

Усі претензії щодо придбаних товарів надсилайте на e-mail: [email protected]

Повернення фольгованих повітряних куль

Обмін та повернення фольгованих повітряних куль проводиться лише за наявності виробничих дефектів.

А саме:

Дефектом (браком) не рахується і до обміну/повернення не приймаються:

Повернення та обмін латексних повітряних куль

Відповідно до Постанови КМУ від 19 березня 1994 року №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", гумові (латексні) повітряні кульки обміну та поверненню не підлягають.

Обмін латексних повітряних куль можливий, якщо куля:

Тематичні кулі (Новий рік, День Святого Валентина, Halloween, День знань тощо) не обмінюються через сезонність цих дизайнів.

Повернення передоплати за надуті гелієм кулі (кульки та букети з куль на замовлення)

Повернення передоплати за замовленням на гелієві кулі повертається тільки в тому випадку, якщо клієнт попередив (телефоном) кол-центр магазину 4party.ua про відміну свого замовлення,не менше ніж за 3 години до призначеного часу самовивозу, або доставки куль.

Якщо магазин був повідомлений про відміну замовлення менше ніж за 3 години і кулі вже були надуті для клієнта,передоплата клієнту не повертається (згідно статті 571 ЦКУ. Правові наслідки порушення або припинення зобов'язання, забезпеченого завдатком).


Усі претензії щодо придбаних товарів надсилайте на e-mail: [email protected]
Вони будуть розглянуті наступного робочого дня. Усі проблемні ситуації та звернення покупців завжди розглядаються та вирішуються.
Хіти продажів
введіть ваш
email