Оплата


Під час оформлення замовлення на сайті Інтернет-магазину, Ви можете обрати зручний спосіб оплати з наведених у переліку. Після цього з Вами обов'язково зв'яжеться менеджер кол-центру для підтвердження замовлення та узгодження всіх питань щодо його оплати та доставки.

Готівковий розрахунок (у роздрібних крамницях, під час кур'єрської доставки або самовивозу)

Оплата готівкою можлива лише у випадках, коли Ви самостійно забираєте замовлення (з місця самовивозу або роздрібної крамниці), або під час кур'єрської доставки (в момент безпосереднього отримання товару від кур'єра).

Безготівковий розрахунок

Якщо Ви обрали безготівковий розрахунок, після підтвердження наявності товарів, менеджер надішле рахунок з нашими реквізитами на вказану у замовленні електронну адресу. Оплату за рахунком Ви можете зробити у будь-якому відділенні банку, або перевести гроші напряму з рахунку ФОП або підприємства, використовуючи онлайн-банкінг. Ваше замовлення буде відправлено разом з документами (рахунок, видаткова накладна) наступного дня після отримання оплати.

Оплата на картковий рахунок ПриватБанку або Монобанку

Перевести кошти за товар можна напряму з вашої картки. Ми надішлемо смс з реквізитами для оплати (номер картки, IBAN, код та ПІБ отримувача).

На даний час приймаємо перекази на картку ФОП в одному з наступних банків: ПриватБанк або Монобанк. 

Ми рекомендуємо відправляти переказ на картку ПриватБанку тільки з картки або рахунку цього ж банку. В такому випадку ми отримуємо сповіщення про надходження коштів максимально оперативно, що прискорить відправлення замовлення клієнту.

Після оформлення замовлення, у робочий час, з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження наявності товару і узгодження всіх нюансів щодо оплати замовлення. Узгодьте з менеджером зручний для Вас спосіб оплати і ми надішлемо Вам смс повідомлення з номером карти та реквізитами для оплати.

У призначенні платежу вкажіть наступне: "Оплата за товар, згідно замовлення № _____ " (№ замовлення буде зазначено в смс)

Звертаємо увагу! Ваша оплата відображається у нас не миттєво! В залежності від Вашої банківської установи та умов проведення транзакції, час отримання нами коштів може складати від 20 хвилин до 4-5 годин. Для прискорення відправлення замовлення, надішліть нам скрін оплати через месенджер, або чат на сторінці сайту.

Оплата карткою Visa / MasterCard

Якщо Вам зручно провести оплату карткою Visa / MasterCard, повідомте про це менеджера. Для успішного проведення транзакції, необхідно при формуванні замовлення вказати коректний номер телефону та адресу електронної пошти платника. На вказану поштову скриньку Вам прийде лист із посиланням на оплату карткою. Це ж посилання буде продубльоване у вигляді смс повідомлення. 

Оплата здійснюється із використанням системи платежів WayForPay.


Післяплата / накладений платіж (при відправленні поштовими сервісами та перевізниками)

На даний час відправлення накладеним платежем можливе за умов мінімальної суми замовлення у 300 грн. та більше. Відправлення здійснюються компанією Нова Пошта. Замовлення на суму до 300 грн. відправляються виключно за умов 100% попередньої оплати. Просимо поставитися із розумінням!


Шановні клієнти! Для прискорення відправлення Вашого замовлення, прохання повідомляти нашим менеджерам про факт оплати та орієнтовний час оплати. Це прискорить збір замовлення та полегшить процес ідентифікації Вашого платежу (адже, нажаль, не всі оплати коректно підписані у банківських звітах). Повідомити про факт оплати можна за номером з смс, використовуючи месенджери, або за телефонами колл-центру.