Святкова крамниця 4party "Все для свята" на Дарниці


Крамниця "Все для свята" на Дарниці розташована на території ринку "Дитячий пасаж", на 2-му поверсі торгівельного павільйону за адресою вул.Малишка, 5.
Магазин знаходиться у 5 хвилинах пішки від метро Дарниця.
Орієнтири: прохід на ринок між Дитячим світом та Будинком іграшок.
У крамниці площею 70 кв.м. міститься величезна кількість товарів для організації свят та вечірок різних тематик:

 • велика різноманітність колекцій для дитячих та дорослих Днів народження,
 • декор та аксесуари на День закоханих, 8 березня, дівич-вечір та весілля,
 • повітряні кульки з принтами практично на будь-який привід,
 • грим, капелюхи, ріжки, гірлянди та ще більше 200 товарів на Хелловін,
 • святковий посуд, прикраси та LED гірлянди на Новий рік,
 • товари для тематичних паті: гангстерської, ковбойської, гавайської, мексиканської,

 • а також багато іншого - всього близько 3000 різних святкових декорацій, аксесуарів та сувенірів!


  Повітряні кульки з гелієм на Дарниці


  У святковому магазині 4party на Дарниці Ви знайдете повітряні кульки практично на будь-який смак. Фольговані кулі: від великих метрових фігур і цифр різних кольорів до фігурних куль у вигляді зірок, сердець і овалів. Також у магазині ви зможете купити або надути гелієм стандартні латексні кульки діаметром 12 дюймів (близько 30 см), які також представлені у великій різноманітності.
  Кульки можна надути одразу у магазині, але краще заздалегідь уточнювати наявність моделей і погоджувати час готовності - особливо, якщо йдеться про великий і красивий букет з куль. Адже на надув і компонування такої композиції зазвичай йде не менше 30 хвилин!


  Доставка куль по Києву для найближчих районів також можлива, проте цей момент необхідно заздалегідь узгодити з працівниками магазину. У сезон (наприклад, у деякі дні жовтня чи грудня, а також у дні випускних свят) співробітники магазину можуть бути перевантажені замовленнями. Тому ми рекомендуємо планувати важливі заходи та оформляти замовлення на кульки заздалегідь! ;-)


  Режим роботи та контакти крамниці 4party "Все для свята" - Дарниця


  Крамниця "Все для свята" розташована на території ринку "Дитячий пасаж", який знаходиться між Дитячим світом та Будинком іграшок. Пройшовши під вивіскою "Дитячий пасаж", Вам необхідно рухатися близько 100 метрів, поки не дійдете до торгівельного павільйону бордового кольору. Саме там на 2-му поверсі знаходиться крамниця 4party.


  Прямий телефон магазину: (073) 071-49-11  Режим роботи: щодня з 10:00 до 18:00
  Вихідні бувають у дні державних свят, про що ми повідомляємо на сайті та гугл-картах.


  Зверніть увагу! Оскільки ми знаходимося у торгівельному павільйоні ринку, який зачиняється рівно о 18:00, ми здебільшого не можемо очікувати клієнтів, які не встигають до цього часу. Якщо Ви бачите, що точно не встигаєте до нас доїхати до 18:00, обов'язково передзвоніть і домовтеся зі співробітниками крамниці про варіанти отримання Вами замовлення, або перенесення Вашого візиту! Дякуємо за розуміння!


  Місцезнаходження крамниці:
  А ось так крамниця виглядає зсередини: