Місце самовивозу святкових товарів на Подолі


Місце самовивозу "Все для свята" на Подолі розташоване за адресою вул.Набережно-Лугова 8.
Це територія Київського Суднобудівного заводу. На даний момент тут немає роздрібного магазину або вітрини, але можна забрати попередньо оформлене замовлення. Всі замовлення ми виносимо на прохідну заводу. Місце самовивозу знаходиться у 8 хвилинах пішки від станції метро Тараса Шевченка.
Через те, що на даний момент ми не маємо можливості вибору товару на місці, ми переконливо просимо оформляти замовлення на сайті або по телефону. Наявність товару, вказана на сайті, на 90% збігається з наявністю товару, доступного для самовивезення. У робочі дні (не рахуючи пікових святкових періодів, або форсмажорних обставин), Ваше замовлення буде зібрано та доступне для отримання протягом 1-2 годин з моменту його підтвердження співробітником кол-центру. Таким чином, у місці самовивозу святкової продукції на Подолі можна забрати своє замовлення "день у день", що дуже зручно при термінових замовленнях.


В Інтернет-магазині 4party.ua представлено чимало святкових товарів сезонного або загального спрямування:

 • актуальні сезонні позиції (товари, що належать до найближчого великого свята або пори року),
 • свічки для торта, бенгальські вогні та тортові фонтани,
 • посуд для дитячих днів народження,
 • святкові гірлянди різних кольорів, а також написи Happy Birthday та З днем ​​народження,
 • повітряні кульки з гуми та фольги,
 • безпечні пневматичні хлопавки,
 • набори непрофесійного гриму,
 • капелюхи, підтяжки, метелики, віяла, боа та інші карнавальні аксесуари!

 • Повітряні кульки з гелієм на Подолі


  В інтернет-магазині 4party.ua представлений великий вибір фольгованих та латексних повітряних кульок. У місці самовивозу на Подолі за адресою вул. Набережно-Лугова 8 можна забрати попередньо замовлений букет або композицію з гелієвих куль. За Вашим бажанням ми можемо запакувати кулі у спеціальні пакети для транспортування, зробити для них грузики тощо. Кульки ми виносимо на прохідну Суднобудівного заводу. Розрахуватися за кулі можна готівкою на місці, заздалегідь сплативши їх на карту, або безготівково. Також ми можемо відправити Вам попередньо оплачений букет куль на таксі (в межах міста Києва).
  Бажаєте букет із класичних латексних кульок грушоподібної форми? Щось ніжне у пастельних тонах, чи яскраву композицію, повну фарб? А може Вам до вподоби букети із золотих куль? Ці та ще безліч варіантів доступні у нас у магазині!


  Просимо звернути увагу! У нас є черга із замовлень, а надув повітряних кульок гелієм займає певний час, тому ми наполегливо рекомендуємо Вам заздалегідь бронювати аксесуари або повітряні кульки і обговорювати приблизний час Вашого візиту. Тільки так ми зможемо максимально якісно задовільнити Ваші потреби і не підвести по часу. Великим плюсом попереднього замовлення на кулі є те, що в цьому випадку до вашого приїзду композиція вже буде надута, скомпонована і упакована, - а значить, Вам не доведеться довго чекати і витрачати свій дорогоцінний час!


  Режим роботи та контакти інтернет-магазину 4party та місця самовивозу товарів на Подолі


  Місце самовивозу "Все для свята" на Подолі розташоване на території Київського Суднобудівного заводу. На заводі діє пропускний режим, тому ми виносимо всі замовлення на прохідну заводу. Щоб Вам не довелося чекати, прохання попереджати нас про Ваше прибуття трохи заздалегідь :)


  Телефони кол-центру: (044) 384-33-84, (050) 144-43-10, (067) 350-55-33, (093) 662-77-94


  Детальніше про графік роботи та контакти 4party на Подолі - дивіться на сторінці Контакти.
  Мапа розташування магазину: